Меню & пошук

Американська автомобільна компанія Tesla заявила про свій перший прибутковий рік

Американська автомобільна компанія Tesla заявила про свій перший прибутковий рік

У 2020 році генеральний директор компанії Ілон Маск став найбагатшою людиною у світі.


[ads-pc-2]

Американська автомобільна компанія Tesla заявила про свій перший прибутковий рік. У 2020 році компанія отримала прибуток у розмірі 721 мільйон доларів, пише The Verge. Для порівняння, у 2019 році компанія звітувала про 862 мільйони доларів збитків при тому, що отримала дохід у 24,6 млрд доларів.

Tesla поставила 499 647 автомобілів у 2020 році —  враховуючи, що два автомобільні заводи компанії у Каліфорнії та Китаї не працювали деякий час через пандемію. 

Генеральний директор Ілон Маск сказав, що у 2021 році очікує потенційне збільшення виробництва на 50 відсотків, що призведе до випуску близько 750 000 автомобілів.

Фінансовий директор Зак Кіркхорн додав, що Tesla планує збільшити обсяги виробництва коштом нових заводів у Берліні та у штаті Техас. «Діапазон можливих результатів в цьому році широкий», — сказав Кіркхорн.

Найбільша кількість продажів у 2020 році припала на модель компактного електричного кросовера Model Y. На другому місті — середньорозмірний електромобіль Model 3.

Tesla представила повністю електричний седан Tesla Model S у березні 2009 року, у продаж він надійшов у 2012 році. 

У 2020 році вартість акцій компанії різко зросла, що зробило Маска найбагатшою людиною у світі, а Tesla — найдорожчим автовиробником. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: