Меню & пошук

Служба лісового господарства Ісландії заохочує людей обіймати дерева у період карантину

Служба лісового господарства Ісландії заохочує людей обіймати дерева у період карантину

Для того, щоб обійняти дерево, вистачить п’яти хвилин.


[ads-pc-2]

Служба лісового господарства Ісландії заохочує людей обіймати дерева, адже вимога соціального дистанціювання під час карантину не дозволяє обіймати інших людей, повідомляє Iceland Review.

Співробітники Національного лісу Халлормсстадур у східній частині Ісландії розчищають засніжені доріжки, щоб місцеві жителі могли насолоджуватися прогулянками на свіжому повітрі й не вступати у контакт з іншими людьми. Також лісничі помітили інтервали у два метри, щоб відвідувачі лісу могли насолоджуватися природою без остраху виявитися занадто близько один до одного.

«Коли ви обіймаєте [дерево], ви відчуваєте його спочатку у пальцях ніг, а потім вгору по ногах і в груди, а потім у голову. Це таке прекрасне відчуття розслаблення, і тоді ви готові до нового дня з новими викликами»», —  розповів один з лісничих.

Хоча дерева можуть створювати відчуття комфорту, у лісництві закликають відвідувачів парку бути обережними, адже невідомо, скільки людей вже встигли обійняти дерево.

Рекомендується заходити глибше у ліс, а не зупинятися біля першого дерева.

Для того, щоб обійняти дерево, вистачить п’яти хвилин. Лісничі склали додаткові рекомендації, які можуть знадобитися після того, як ви знайдете дерево для обіймів: «Також дуже приємно закривати очі, поки ти обіймаєш дерево. Я притуляюся щокою до стовбура і відчуваю тепло і потоки, що течуть з дерева до мене. Ви дійсно можете відчути це».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: