Меню & пошук

Служба лісового господарства Ісландії заохочує людей обіймати дерева у період карантину

Служба лісового господарства Ісландії заохочує людей обіймати дерева у період карантину

Для того, щоб обійняти дерево, вистачить п’яти хвилин.


Служба лісового господарства Ісландії заохочує людей обіймати дерева, адже вимога соціального дистанціювання під час карантину не дозволяє обіймати інших людей, повідомляє Iceland Review.

Співробітники Національного лісу Халлормсстадур у східній частині Ісландії розчищають засніжені доріжки, щоб місцеві жителі могли насолоджуватися прогулянками на свіжому повітрі й не вступати у контакт з іншими людьми. Також лісничі помітили інтервали у два метри, щоб відвідувачі лісу могли насолоджуватися природою без остраху виявитися занадто близько один до одного.

«Коли ви обіймаєте [дерево], ви відчуваєте його спочатку у пальцях ніг, а потім вгору по ногах і в груди, а потім у голову. Це таке прекрасне відчуття розслаблення, і тоді ви готові до нового дня з новими викликами»», —  розповів один з лісничих.

Хоча дерева можуть створювати відчуття комфорту, у лісництві закликають відвідувачів парку бути обережними, адже невідомо, скільки людей вже встигли обійняти дерево.

Рекомендується заходити глибше у ліс, а не зупинятися біля першого дерева.

Для того, щоб обійняти дерево, вистачить п’яти хвилин. Лісничі склали додаткові рекомендації, які можуть знадобитися після того, як ви знайдете дерево для обіймів: «Також дуже приємно закривати очі, поки ти обіймаєш дерево. Я притуляюся щокою до стовбура і відчуваю тепло і потоки, що течуть з дерева до мене. Ви дійсно можете відчути це».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: