Меню & пошук

Зимою треба працювати менше − дослідження

Зимою треба працювати менше − дослідження

Працювати менше, а спати більше.


[ads-pc-2]

Науковці виявили зв’язок між здоров’ям людини й світловим днем, а також з’ясували, що в зимовий час людині потрібно більше спати. З приходом зими організм не встигає перебудуватися й функціонує в звичному режимі.

«Якщо наш біологічний годинник говорить, що прокидатися треба о 9:00, бо за вікном похмурий зимовий день, але ми однаково встаємо о 7:00, ми позбавляємо себе повноцінного сну», − говорить професор психології з університету Свінберна Грег Мюррей.

За словами дослідників, у зимовий період люди частіше нездужають і відчувають слабкість через холод і довгі ночі, тому взимку слід працювати менше.

Крім того, результати дослідження показують, що найбільш непродуктивними зимовими місяцями є січень і лютий, а найкращий спосіб поліпшити ефективності − приходити на роботу пізніше.

«Ви покажете кращі результати, почнете ефективніше проводити час на роботі. Кількість лікарняних днів зменшиться», − вважає хронобіолог Тіль Роеннеберг.

Раніше також повідомляли, що Microsoft у Японії перейшов на чотириденний робочий тиждень. Після цього продуктивність працівників зросла на 40%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: