Меню & пошук

Квитки на Burning Man почнуть продавати в січні

Квитки на Burning Man почнуть продавати в січні

[ads-pc-2]

0b255a3d5ae2dbec

Сьогодні стали відомі дати офіційного початку продажу квитків на популярний фестиваль Burning Man, який щороку відбувається в пустелі штату Невада на заході США.

Квитки почнуть продавати 21 січня в рамках pre-sale, на який потрібно буде зареєструватись протягом 14-17 січня. Вартість квитка за попереднім продажем становитиме $800. Після цього планується провести ще кілька сейлів за нижчими цінами та провести реєстрацію автомобілів та інших конструкцій, на яких учасники планують відвідати фестиваль у серпні 2015 року.

Burning Man – це щорічний восьмиденний фестиваль незалежного мистецтва, що відбувається в США, штат Невада, в пустелі Блек-Рок. Кульмінація фестивалю відбувається в суботу після заходу сонця, коли спалюють величезну дерев’яну статую людини. Кожного року встановлюється нова тема для учасників. Burning Man – це приклад самовираження, креативу та свободи учасників, які з’їжджаються на фестиваль з усього світу.

Репортаж з Burning Man 2014 можете прочитати в пості Марусі Хандусь з нашого проекту AnnaMariiaTimes: вона відвідала фестиваль у серпні 2014 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: