Меню & пошук

Єгипет запустив віртуальні тури по визначним пам’яткам

Єгипет запустив віртуальні тури по визначним пам’яткам

Можна подивитися гробниці, катакомби, некрополь, синагогу, мечеть-медресе, монастир та інше.


[ads-pc-2]

Міністерство туризму і старожитностей Єгипту у партнерстві з науковими й археологічними інститутами запустило безкоштовні віртуальні тури в єгипетські музеї і археологічні об’єкти через свій веб-сайт і платформи соцмереж. 

У віртуальних турах представлені тривимірні фотографії археологічних пам’яток з інформацією арабською й англійською мовами. Перший віртуальний тур, організований у співпраці з Американським дослідним центром у Каїрі, присвячений вивченню гробниці Менни у Фівах. 

Для відвідування доступні інші локацій:

Також Міністерство почало проводити відеотури музеями Каїру. На відміну від віртуальних турів, в яких використовуються тривимірні фотографії археологічних пам’яток, відеотури супроводжуються поясненнями гідів англійською та арабською мовами.

23 березня Міністерство туризму і старожитностей Єгипту закрило археологічні пам’ятники по всій країні й почало дезінфікувати їх за погодженням з Міністерством охорони здоров’я.

Цього року планувалося відкриття археологічного музею у Гізі Grand Egyptian Museum (Великий Єгипетський Музей), але через пандемію його відкриття перенесли на 2021 рік. У музеї вперше в історії буде представлена повна колекція речей Тутанхамона.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: