Меню & пошук

Штучний інтелект навчили вираховувати працівників, які хочуть звільнитися

Штучний інтелект навчили вираховувати працівників, які хочуть звільнитися

Спеціальні алгоритми запустили в ІВМ


[ads-pc-2]

В ІВМ створили спеціальні програми, які аналізують поведінку працівників і вираховують, коли ті збираються звільнятися. Точність прогнозів становить 95%, пише CNBC.

Наразі в ІВМ працює близько 350 тисяч працівників. У компанію щодня надходить понад 8 тисяч резюме. Тому методи, які раніше використовували HR-працівники в традиційній моделі людських ресурсів, вже не підходять для американських реалій, стверджує гендиректор IBM Вірджинія Рометті.

В IBM не розкривають, за якими параметрами програми роблять аналіз і що впливає на кінцеве рішення. Проте, за словами Рометті, це масштабний комплекс показників.

Алгоритми штучного інтелекту замінили 30 відсотків HR-персоналу в IBM. Однак ті працівники, які лишилися, сьогодні отримують більшу заробітну плату й мають вищі посади.

Крім того, машинне навчання допомагає співробітникам виявляти нові навички, навчатися та підвищувати кваліфікацію. Штучний інтелект самостійно аналізує, які знання необхідні працівнику в тій чи іншій галузі, та звіряє їх із реальними знаннями конкретної людини. Після цього робить рекомендації – що саме потрібно поліпшити.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: