Меню & пошук

Євген Філатов презентував новий гурт Granula Grace. Його учасниця − намальована дівчинка

Євген Філатов презентував новий гурт Granula Grace. Його учасниця − намальована дівчинка

Granula Grace − це світ маленької намальованої дівчинки


[ads-pc-2]

Євген Філатов (The Maneken) презентував новий гурт Granula Grace, учасницею якого є маленька намальована дівчинка на ім’я Ґрейс.

Образ намальованої дівчинки Ґрейс − у центрі творчості гурту. Також вона час від часу з’являється на ілюстраціях та в анімації. Як кажуть учасники гурту, у світі дівчинки «люди бажають один одному добра, інколи навіть ціною власних інтересів. Адже Ґрейс явно з іншого світу і їй вистачає духу говорити про добрі, наївні та часом не прості речі».

До гурту входить чотири учасники: Петро Сокор (вокал, клавіші), Олексій Сокор (бас-гітара), Василь Бондаренко (барабани) і мальована дівчинка на ім’я Ґрейс (ідея, вокал).

Granula Grace записали перший альбом ще 2016 року, але так і не видали його. Після того, як музиканти показали його Євгену Філатову, він став саундпродюсером дебютного ЕР.

«Мені сподобався настрій і те, як просто і красиво донесена музична думка. Незважаючи на те, що в гурті немає гітариста, я асоціюю творчість хлопців з рок- музикою. Ми розширюємо стилістичні та музичні кордони нашого лейблу і я впевнений, що цей міні-альбом знайде свого слухача в Україні», − каже Євген Філатов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: