Меню & пошук

Скутер зі штучним інтелектом запам’ятовує улюблені маршрути

Скутер зі штучним інтелектом запам’ятовує улюблені маршрути

Керувати транспортом можна через голосовий зв'язок


[ads-pc-2]

Британська компанія Layer об’єдналася з китайською автомобільною корпорацією Nio для створення електричного скутера зі штучним інтелектом. Транспортний засіб буде оснащений технологією машинного навчання та зможе запам’ятовувати улюблені або найзручніші маршрути, пише Dezeen.

Розумний скутер отримав назву PAL. За словами розробників, це концепція «найближчого майбутнього». Вона дозволить частково вирішити проблему транспортних перевантажень у містах. Скутер можна буде використовувати в парі з авто. На ньому можна буде дістатися запланованого місця призначення.

PAL буде оснащений зйомною батареєю, яку можна заряджати прямо в автомобілі. Також буде запасний акумулятор, який можна замінити за кілька секунд. Крім того, в скутері встановлять чутливу до тиску підвіску. Завдяки цьому власник зможе, нахиляючи кермо вперед, збільшувати швидкість, а відхиляючи назад – зменшувати її.

У скутері буде система голосового керування. До неї можна підключатися через додаток на смарт-годиннику або телефоні користувача. Крім того, через навушники програма зможе «відповідати» власнику про швидкість поїздки, необхідний час у дорозі, запас акумулятора або оптимальний маршрут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: