Меню & пошук

NASA назве штаб-квартиру на честь першої афроамериканки-інженерки Мері Джексон

NASA назве штаб-квартиру на честь першої афроамериканки-інженерки Мері Джексон

Джексон працювала у сфері математики та аерокосмічної інженерії в Науково-дослідному центрі Ленглі.


[ads-pc-2]

NASA назве свою штаб-квартиру у Вашингтоні на честь першої темношкірої жінки-інженерки Мері Джексон, повідомляє The Independence. 

Про життя Джексон у 2017 році зняли фільм «Приховані фігури». У стрічці також показане життя двох інших афроамериканок-інженерок, які працювали в NASA: Кетрін Джонсон і Дороті Воган. Біографія Джексон стала відомою після публікації у 2016 році книги Марго Лі Шеттерлі «Приховані фігури: Історія афроамериканських жінок, які допомогли виграти космічні перегони» (Hidden Figures: The American Dream and the Untold Story of the Black Women Mathematicians Who Helped Win the Space Race).

Раніше NASA перейменували дорогу, яка веде до штаб-квартири, на «Шлях прихованих фігур» в знак визнання Джексон та її колегинь, чиї історії показані у фільмі. 

Джексон працювала у сфері математики та аерокосмічної інженерії в Науково-дослідному центрі Ленглі, Вірджинія. Також вона працювала у Федеральній жіночій програмі Офісу NASA з програм рівних можливостей, просуваючи жінок на наукові, інженерні та математичні посади в NASA.

«Мері (Джексон) ніколи не приймала статус-кво, вона допомогла зламати бар’єри і відкрити можливості для афроамериканців і жінок в області техніки і технологій», — сказав директор NASA Джим Брайденстайн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: