Меню & пошук

Студія Ghibli анонсувала дату виходу нового мультфільму «Aya And The Witch»

Студія Ghibli анонсувала дату виходу нового мультфільму «Aya And The Witch»

Над мультфільмом працював Ґоро Міядзакі.


Новий анімаційний мультфільм студії Ghibli «Aya And The Witch» (Айя і Відьма) вийде в ефірі японської державної телерадіокомпанії NHK взимку 2020 року, повідомляє Variety. 

В основі мультфільму — дитячий роман Діани Вінн Джонс «Earwig and the Witch» (Ірвін і Відьма), яка також написала книгу «Мандрівний замок Хаула», за мотивами якої студія Ghibli випустила однойменну стрічку у 2004 році.

Над мультфільмом працює Ґоро Міядзакі, старший син Хаяо Міядзакі, який був режисером повнометражних аніме-фільмів «Казки Земномор’я» (2006) і «Зі схилів Кокуріко» (2011), а також аніме-серіалу 2014 року  «Роні, донька розбійника». Однак, Хаяо Міядзакі також приписують роботу над проєктом. 

Дата трансляції та інші подробиці поки не повідомляються. 

У романі Вінн Джонс дівчинка Ірвін живе в притулку і їй це подобається. Її удочеряє відьма і забирає у свій моторошний будинок. Але замість того, щоб злякатися, Ірвін сповнена рішучості впоратися з ситуацією.

У версії Ghibli ім’я головної героїні змінили на Aйя, але студія не розповіла, чи змінювала щось у сюжетній лінії. 

У своїй заяві продюсер Ghibli Тошио Судзукі сказав, що його турбує питання, чи буде новий мультфільм актуальним у світі після кризи коронавірусу. «Я думав про це кілька разів, спостерігаючи за поспіхом», — сказав він. «Тоді я зрозумів, що одна особливість фільму — розум Айї. І якщо ви розумні, ви можете вижити в будь-який період історії. Думаючи про це, я відчув полегшення».

У січні цього року Студія Ghibli анонсувала, що працює над двома новими мультфільмами. Над однією з робіт працює Хаяо Міядзакі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: