Меню & пошук

Анкета Пруста: репер Freel

Анкета Пруста: репер Freel

[ads-pc-2]

 

Український репер Freel випустив альбом «Спалах» ще у листопаді 2018-ого, реліз тоді  стартував одразу ж з першого місця в iTunes і Google Play.  Зараз «Спалах» потрапив до лонг-листу премії (A)PRIZE, яку проводять Радіо Аристократи. Він серед тих, хто бореться за звання кращого українського альбому року. Inspired поговорили із Freel`ом про найважливіше щастя, помилки і музику  у форматі «Анкети Пруста».


Анкета Пруста

 

В кінці XIX століття, коли Пруст був ще підлітком, він заповнив анкету під назвою  «Альбом для запису думок, почуттів і т. д.». У той час подібні анкети були модні в англійських салонах. Пруст заповнював анкету кілька разів у своєму житті. Сам він не складав її, анкети з’явилися ще до його народження, проте його відповіді були визнані найбільш оригінальними. Анкета увійшла в історію саме під ім’ям Пруста.

Яке ваше уявлення про земне щастя?

 

Я думаю, що у різному віці, на різних етапах, щастя — це дуже різні штуки. В дитинстві, наприклад, мені здавалося, що щастя — це повна колекція фантіків «Turbo», велосипед, і дозвіл не грати щонеділі у духовому оркестрі.

Потім довгий час я думав, що щастя — це можливість щодня робити музику і нічого крім цього. Підозрюю, що в старості для щастя я б хотів великий будинок, велику сім’ю, знаєте, «собака гавкає, злітає фрізбі». І, звісно, звукоізольовану студію, щоб було куди втекти від усіх.

А зараз — щастя поруч, постійно, в кожному моменті, давай, хапай за хвіст.

Що ви вважаєте нещастям?

Певно, це більш конкретні штуки. Тяжкі невиліковні хвороби, передчасна смерть.

Фото: А. Єрмоленко

 

Де б ви хотіли жити?

Сильна, незалежна Україна, в якій немає війни.

До яких помилок ви відчуваєте найбільшу поблажливість?

Точно не до граматичних.

Хто ваші улюблені герої в літературі?

Фандорін, Чічіков, Лужин, Мумі-мама, Гімлі, Андрій Воронін та Ізя Кацман з «Граду приреченого».

Хто ваші улюблені персонажі в історії?

В. Стус

Фото: О.Отришко

Хто ваші улюблені герої у реальному житті?

Сучасні українці. Ті, хто не злякався, не втік, хто мерз на Майдані, сидів у окопах, передавав мікроавтобусами допомогу на фронт, змінював країну, сприяв реформам, просто чесно виконував свою роботу. Ми переможемо.

Ваш улюблений музикант?

Найбільше зараз мурашить Bon Iver. А взагалі, за все життя — все-таки Eminem. В принципі, завдяки ньому я і визначився в житті. З українських — Андрій Хливнюк.

Ваша улюблена чеснота?

Безкорислива доброта.

Ваша найвизначніша характеристика?

Впертість.

фото: А.Єрмоленко

Що ви найбільше цінуєте в друзях?

Думаю, практично всі назвуть вірність.

Який ваш принциповий недолік?

Я приймаю дуже близько до серця те, на що іноді варто було б взагалі не звертати уваги, і дарма витрачаю енергію, час та нерви.

Яким природним даром ви хотіли б володіти найбільше?

Стовідсотковим зором.

Який ваш девіз?

Андрюх, їбаш!

Який нинішній стан ваших думок?

Найбільше, що мене зараз турбує — як звільнитись від думок про реакцію аудиторії, друзів, критиків та інших на мій наступний альбом. Мені здається, що найгірше, що може зробити поет, музикант, будь-яка творча людина — намагатись сподобатись. Тому зараз я стараюсь не думати про те, хто що скаже, а просто робити далі музику, яка подобається в першу чергу мені самому.  

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: