Меню & пошук

Франківська команда запустила стартап з пошуку викрадених велосипедів Backmy.bike

Франківська команда запустила стартап з пошуку викрадених велосипедів Backmy.bike

[ads-pc-2]

bike

Команда розробників з Івано-Франківська запустила стартап Back.my.bike, покликаний об’єднати людей у боротьбі з викрадачами велосипедів. 

bikemybike4595Співавтор проекту Артем Подчернін розповідає, що ідея стартапу виникла минулої зими, коли у Франківську була страшенна хвиля викрадення велосипедів. Розробники сервісу вирішили зібрати й систематизувати інформацію про викрадені ровери з різних форумів і груп у соціальних мережах. Зараз у базі Backmy.bike є інформація про більш ніж 300 велосипедів. У категорії знайдених – 15, однак, за словами Артема, були випадки, коли власники знайдених велосипедів видаляли свій профіль з бази даних сайту.

Будь-хто може додати в базу свій велосипед у разі, якщо його було викрадено, або ж перевірити себе перед покупкою – чи не продають йому чиюсь колишню власність. У планах авторів сервісу – оновлений сайт з рубрикатором міст, велоафіша, локальні команди волонтерів та багато іншого. Окрім онлайн-активностей, стартапери комунікують з аудиторією і в реальності: уже відбулася низка зустрічей у Львові, Франківську, Чернівцях, на яких, окрім презентації сервісу обговорювались актуальні для велоактивістів питання.

Зараз хлопці збирають кошти на повноцінний запуск ресурсу на краудфандинговому порталі BigIdea: наразі із запланованої суми в 30 000 грн. зібрано трохи більше 7300 грн. Саме для цього була створена невелика інфографіка, що пояснює роботу сервісу:

backmybike_infograph_2

Промо-відео проекту, що було зняте на Rover Film Festival:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

5 коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: