Меню & пошук

У Швеції продають ціле село, якому понад 300 років

У Швеції продають ціле село, якому понад 300 років

Площа села займає близько 58 гектарів.


[ads-pc-2]

У Швеції виставили на продаж ціле село Satra Brunn на околиці столиці країни Стокгольму, пише CNBC. Село виставлено на продаж за 70 мільйонів шведських крон (7,3 мільйона доларів).

Історія поселення починається у 1700-х роках, коли Самуель Скрагге виявив джерело оздоровчої води на місці сучасного села і купив навколишні землі. Потім він побудував колодязь, криничний будинок, лікарню, церкву і житло.

З часом поширилися чутки про «цілющі властивості» води Satra Brunn. Гостей запрошували пити воду кожен день. Також відвідувачі могли спробувати теплі або холодні ванни, адже вважалося, що вони допомагають при емоційному дисбалансі.

Потім, в 1740-х роках, землі і будинки були куплені єпископом з міста Вестерос, який через кілька років залишив його Уппсальському університету.  У 2002 році університет продав Satra Brunn 16 місцевим підприємця, які виставили його на продаж. 

З 2015 року в селі також започаткували бізнес по розливу води на місці одного з семи джерел, вода в яких є найбільш чистою в Швеції. 

Площа села займає близько 144 акрів (58 гектарів), з яких незабудовані території займають 84 акри (34 гектари).

Придбати село можуть як місцеві, так і іноземці. Брокер Йонас Мартінссон описав архітектуру села як «прогулянку в часі».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: