Меню & пошук

Студія Ghibli працює над двома новими анімаціями

Студія Ghibli працює над двома новими анімаціями

Один з фільмів знаходиться у виробництві вже більше 3 років.


[ads-pc-2]

Японська анімаційна студія Ghibli працює над двома новими мультфільмами. Про це пише видання Dazed з посиланням на новорічне привітання студії. 

У зверненні студія привітала всіх з Новим роком і подякувала за підтримку. «До речі, зодіак 2020 року — «дитина». Щури є символом процвітання завдяки їхній родючості й, як кажуть, є ангелами бога родючості. Я сподіваюся, що настрій стагнаційного суспільства буде відновлений і в нас буде рік надії. Студія Ghibli продовжує працювати над двома новими фільмами. Крім того, Ghibli Park почав серйозно, тому ми сподіваємося, що зможемо знову надати багато задоволення в цьому році», — ідеться в тексті заяви. 

Відомо, що над першою картиною працює Хаяо Міядзакі, відомий роботами «Мій сусід Тоторо», «Ходячий замок Хаула», «Віднесені привидами». Нова анімація заснована на екранізації роману Гендзабуро Йосіно «Як поживаєте?» У жовтні 2019 року продюсер студії Ghibli Тошио Судзукі повідомив, що створили лише 15% анімаційного фільму після 3,5 років виробництва, і Міядзакі виготовляє одну хвилину анімації щомісяця. Режисер працює над фільмом без дедлайнів. 

Про другий анімаційний фільм поки нічого не відомо. Видання Hypebeast вважає, що Міядзакі працює над ним разом зі своїм сином Ґоро, який створив анімефільми «Казки Земномор’я» та «Зі схилів Кокуріко». 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: