Меню & пошук

McDonald’s в Україні відмовиться від пластикових стаканів для холодних напоїв

McDonald’s в Україні відмовиться від пластикових стаканів для холодних напоїв

Окрім цього, усі пакувальні матеріали з ресторанів мають піти на повторне перероблення.


[ads-pc-2]

McDonald’s  в Україні повністю відмовляється від пластикових стаканів для холодних напоїв, йдеться в пресрелізі компанії. Раніше заклади мережі подавали гарячі напої в паперових стаканах, а шейки, лимонади й холодні напої — у пластику. З середини червня компанія поступово перейде на паперові стакани для холодних напоїв.

За підрахунками компанії, це дасть змогу зменшити споживання пластику на 10 тонн щомісяця.

Паперові стакани для напоїв McDonald’s виробляють зі 100% целюлози із сертифікованої сировини PEFC. Це означає, що заготівля сировини не загрожує біорізноманіттю, не знижує продуктивності й екологічної функції лісів.

Виробництвом нових паперових стаканів займеться фінська компанія «Хухтамакі». Для цього компанія відкрила завод в Україні, що виробляє стакани спеціально для McDonald’s в Україні.

Відмова від пластикових стаканів — частина глобального зобов’язання компанії McDonald’s: до 2025 року повністю перейти на виробництво всіх пакувальних матеріалів з поновної сертифікованої сировини, а також сировини, яку можна використовувати повторно. Окрім цього, усі пакувальні матеріали з ресторанів мають піти на повторне перероблення.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: