Меню & пошук

В Україні вперше пройде регіональний Burning Man

В Україні вперше пройде регіональний Burning Man

Подія триватиме всього добу, але 10 принципів фестивалю збережені


[ads-pc-2]

У Києві на ВДНД 26 травня вперше влаштують офіційний регіональний івент Burning Man – Precompression Kyiv.

Тема цьогорічного фестивалю Burning Man «Я, робот», а київської події – «AI думкою багатіє». Подія триватиме одну добу.

Precompression – це один з форматів локального об’єднання  бьорнерів, на якому учасники демонструють свої арт-проекти. Подія проходить відповідно до так званих 10 принципів. Вони передбачають радикальне включення, дарування, відсутність комерційної складової, радикальне самозабезпечення та самовираження тощо.

На фестивалі немає відвідувачів, але кожен може бути стати учасником. Для цього потрібно подати заявку на сайті. Реєстрація триватиме до 20 квітня.

«Наприкінці наступного тижня ми збираємося влаштувати зустріч на локації, на яку зможуть прийти всі, хто хоче взяти участь в події. Люди зможуть побачити локацію і вирішити, яким чином вони хочуть з неї взаємодіяти. Також на зустрічі буде освітня частина, на якій ми розповідатимемо про арт на Burning Man. Арт на цьому фестивалі та арт, який є у свідомості в українців, дуже серйозно відрізняються. І ми хочемо показати бьорнерську історію, а не тільки те, що зазвичай з’являється на наших фестивалях та виставках», – розповів Inspired співорганізатор події Ярослав Корець.

Регіональний Burning Man буде проходити в 13 павільйоні ВДНГ. Концепція київського івенту представляє собою «пусту кімнату», яку можна наповнити втіленнями будь-яких ідей учасників у форматі музики, лекцій, перфоманс-арту, образотворчого мистецтва, інсталяцій тощо.

Burning Man – це щорічний фестиваль, який відбувається протягом восьми днів в пустелі Black Rock в Неваді. Його учасники керуються 10 принципами, створюють арт-об’єкти, носять незвичайні костюми та повністю самостійно забезпечують себе житлом, водою, їжею.

Фото: Uburners

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: