Меню & пошук

Режисер Крістофер Нолан підірвав справжній літак для фільму «Тенет»

Режисер Крістофер Нолан підірвав справжній літак для фільму «Тенет»

Прем’єра фільму запланована на 17 липня 2020 року.


[ads-pc-2]

Режисер Крістофер Нолан («Дюнкерк», «Інтерстеллар», «Початок», «Темний лицар», «Пам’ятай») підірвав справжній літак для свого нового фільму «Тенет». На його думку, це було ефективніше, ніж використання комп’ютерної графіки, повідомляє People. 

У другому трейлері, який опублікували в травні, є сцена, де літак Boeing 747 врізався в ангар і вибухнув. Виявилося, що це не CGI графіка.

«Я планував зробити це, використовуючи мініатюри, а також комбінацію візуальних ефектів і всього іншого», — сказав Нолан. «Однак, розшукуючи місця в Вікторвіллі, Каліфорнія, команда виявила величезну кількість старих літаків. Ми почали перевіряти вартість… Стало очевидним, що насправді було б ефективніше купити реальний літак реального розміру і виконайте цю сцену в реальності на камеру, а не створювати мініатюри або використовувати CGI».

«Дивно говорити про щось на кшталт імпульсивної покупки», – зізнався 49-річний Нолан. «Але ми це зробили, і це спрацювало дуже добре».

Актор Роберт Паттінсон, який виконав одну з головних ролей у фільмі, сказав: «Ви б не подумали, що існує якась реальність, де ви будете зніматися в сцені, де у них просто є реальний Boeing 747, щоб вибухнути! Це настільки сміливо, до смішного… Я пам’ятаю, коли ми знімали його, я думав:« Скільки ще раз це взагалі буде відбуватися у фільмі?»

Прем’єра фільму запланована на 17 липня 2020 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: