Меню & пошук

Режисер Крістофер Нолан підірвав справжній літак для фільму «Тенет»

Режисер Крістофер Нолан підірвав справжній літак для фільму «Тенет»

Прем’єра фільму запланована на 17 липня 2020 року.


Режисер Крістофер Нолан («Дюнкерк», «Інтерстеллар», «Початок», «Темний лицар», «Пам’ятай») підірвав справжній літак для свого нового фільму «Тенет». На його думку, це було ефективніше, ніж використання комп’ютерної графіки, повідомляє People. 

У другому трейлері, який опублікували в травні, є сцена, де літак Boeing 747 врізався в ангар і вибухнув. Виявилося, що це не CGI графіка.

«Я планував зробити це, використовуючи мініатюри, а також комбінацію візуальних ефектів і всього іншого», — сказав Нолан. «Однак, розшукуючи місця в Вікторвіллі, Каліфорнія, команда виявила величезну кількість старих літаків. Ми почали перевіряти вартість… Стало очевидним, що насправді було б ефективніше купити реальний літак реального розміру і виконайте цю сцену в реальності на камеру, а не створювати мініатюри або використовувати CGI».

«Дивно говорити про щось на кшталт імпульсивної покупки», – зізнався 49-річний Нолан. «Але ми це зробили, і це спрацювало дуже добре».

Актор Роберт Паттінсон, який виконав одну з головних ролей у фільмі, сказав: «Ви б не подумали, що існує якась реальність, де ви будете зніматися в сцені, де у них просто є реальний Boeing 747, щоб вибухнути! Це настільки сміливо, до смішного… Я пам’ятаю, коли ми знімали його, я думав:« Скільки ще раз це взагалі буде відбуватися у фільмі?»

Прем’єра фільму запланована на 17 липня 2020 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: