Меню & пошук

В погоні за затишком: підбірка онлайн курсів дизайну інтер’єру

В погоні за затишком: підбірка онлайн курсів дизайну інтер’єру

Для тих, хто прагне розфарбувати сірі будні в сталінках і хрущовках


[ads-pc-2]

Навіть якщо не плануєш пов’язати кар’єру із дизайном інтер’єру, знання щодо правильного поєднання кольорів, гармонії освітлення та розташування меблів, може бути корисним і для своєї оселі. Тримай підбірку англомовних онлайн курсів про дизайн та декор квартири на будь-який смак.

1)The Home Décor, Decorating & Interior Design Course

Безкоштовний курс, розроблений дизайнеркою Сюзан Велч Гіні. Попри дещо застарілий інтерфейс сайту, навчальна програма зручно розділена на 6 уроків, які у свою чергу розбиті ще на кілька пунктів. Наприклад, заняття з колористики складається із розділів “поєднання відтінків”, “значення кольорів в інтер’єрі” та “завдання, які виконує колір у просторі”.

2) BBC Design Rules

Фундаментальні правила оформлення інтер’єру кімнати, вплив світла, текстури, кольору та геометрії приміщення. Все це — в 6 англомовних відео уроках від BBC, кожен з яких тривалістю не більше 30 хв. Українського перекладу поки немає, але російськомовну версію можна знайти за цим посиланням.

3) AutoDesk Homestyler

Homestyler від AutoDesk не є спеціально розробленим онлайн-курсом, а скоріше майданчиком для практичного навчання. Це ресурс для 3D моделювання простору помешкання. За допомогою нього можна створити образ ідеальної квартири з урахуванням її параметрів, після чого роздрукувати створену схему для втілення задуманого в життя.  Homestyler повністю безкоштовний і не вимагає реєстрації.

4) Interior Design Basics

Підбірка безкоштовних 3-хвилинних відеолекцій із практичними порадами щодо помешкання. У кожному ролику – коментарі дизайнерів та декораторів. Тематика охоплює як дорогий дизайн, так і бюджетний, наприклад, є плейліст із порадами декору своїми руками, оформлення інтер’єру маленької квартири, або навіть кімнати гуртожитку.

5) How to Design a Room in 10 Easy Steps

Онлайн курс із 17 коротких відео лекцій від дизайнерки Еріки Фоглеман, яка пропонує навчитися базовим методам оформлення інтер’єру за допомогою 10 простих кроків. Крім того, дизайнерка обіцяє майстер-клас як правильно обрати меблі, текстиль та навіть як розташувати світло в квартирі. Курс платний, але саме цього тижня на нього діє знижка у 85%.

Фото: Unsplash

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: