Меню & пошук

Прокрастинація в інтернеті може підвищити продуктивність

Прокрастинація в інтернеті може підвищити продуктивність

Це з'ясували американські та ізраїльські психологи


[ads-pc-2]

Психологи з Ізраїлю та США дослідили з’язки між безцільним проведенням часу в інтернеті, нудьгою та рівнем зайнятості людей і з’ясували, що прокрастинація в мережі не шкодить продуктивності, пише Nakes Science.

Для дослідження опитали понад 450 працівників американського університуту, які працюють на повну ставку. Їх попросили розповісти, як вони оцінюють своє робоче навантаження, наскільки часто вони нудьгують та скільки робочого часу вони присвячують «кібернеробству». Також їх запитали, наскільки часто вони вдаються до контрпродуктивної поведінки, наприклад, без потреби використовують матеріали, призначені для роботи.

Результати дослідження показали, що прокрастинація в інтернеті напряму пов’язана з відчуттям нудьги та невеликою кількістю робочих завдань. А люди, які завантажені роботою, значно менше відволікаються. Інші типи контрпродуктивної поведінки не корелювалися з навантаженням чи втомою. Результати цього дослідження  опублікували в журналі Computers in Human Behavior.

Психологи вважають, що помірна прокрастинація в мережі – це не шкідливий тип поведінки, а природний механізм, який допомагає справлятися з нудьгою, заповнити паузи в робочому графіку, знизити рівень стресу і, як наслідок, працювати продуктивніше.

Фото: unsplash

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: