Меню & пошук

Каліфорнія планує перейти на відновлювані джерела електроенергії до 2045 року

Каліфорнія планує перейти на відновлювані джерела електроенергії до 2045 року

За 25 років штат планує повністю перейти на відновлювальну електроенергію.


[ads-pc-2]

Американський штат Каліфорнія поставив за мету до 2045 року повністю перейти на використання електроенергії лише. Відповідний законодавчий акт підписав губернатор штату Джеррі Браун, повідомляє AP.

За словами Брауна, прагнення Каліфорнії повинне стати прикладом для інших штатів та країн.

Згідно із документом, каліфорнійські компанії-виробники електроенергії до 2030 року мають збільшити до щонайменше 60% частку електроенергії, отриману із відновлювальних джерел. Це на 10% більше, ніж є зараз.

Після цього, до 2045 року, метою буде довести цей показник до 100%. Однак, це лише ціль, тому у разі провалу жодних санкцій документ не передбачає.

Підписання документа відбулося напередодні відкриття міжнародної конференції щодо захисту клімату, що пройде у Сан-Франциско 12-14 вересня.

Каліфорнія займає 6 місце в США за видобутком нафти та 15 місце за видобутком природного газу, за даними Управління енергетичної інформації від травня 2018 року.

Аналогічні плани є у компанії Samsung, яка прагне перевести існуючі об’єкти (офіси та фабрики) в США, Європі та Китаї на 100% використання відновлюваних джерел енергії до 2020 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: