Меню & пошук

В NASA оголосили про відправку людей на Марс

В NASA оголосили про відправку людей на Марс

[ads-pc-2]

Mars-Nasa-1

Американська космічна агенція NASA сьогодні на прес-конференції офіційно поділилася планами щодо пілотованого польоту до Марсу та висадки людини на планету. Це відбудеться в 2030 році на космічному кораблі Orion.

Будівництво корабля Orion, що має доставити людей на Марс, завершилося цього року. Завтра він здійснить свій перший тестовий політ: Orion двічі облетить Землю, перевірить роботу ключових систем корабля (механізм відстрілу капсули корабля у разі критичних ситуацій, механізм стикування, тепловий щит для входу в атмосферу, комп’ютери, створені для роботи в умовах підвищеного радіаційного фону в Поясі Ван Аллена і 11 парашутів для приземлення ) і скине вантаж в Тихий океан.

orion-spacecraft

Поверхня посадкового модуля Orion повинна витримати +2200 градусів за Цельсієм.

Паралельно з випробуваннями NASA продовжить вивчати поведінку людського організму при нульовій гравітації і довгих космічних перельотах.

Перший рейс Orion з людьми на борту відбудеться в 2021 році. А однією з перших місій програми стане дослідження групою астронавтів астероїда, який «приженуть» на орбіту Місяця. Окрім того, передбачається використовувати Orion і на місіях до Місяця. Відправка перших людей на Марс планується до 2030 року. Детальніше про програму Orion можна почитати в блозі NASA.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: