Меню & пошук

Facebook презентував власну криптовалюту Libra і блокчейн-гаманець

Facebook презентував власну криптовалюту Libra і блокчейн-гаманець

Європейські регулятори сумніваються в легальності нової валюти


[ads-pc-2]

Facebook анонсував вихід власної криптовалювати Libra та блокчейн-гаманеця Calibra, за допомогою якого можна буде зберігати криптовалюту, перераховувати її іншим користувачам та розраховуватися.

Нова криптовалюта з’явиться 2020 року, але вже зараз можна зареєструватися, щоб отримати ранній доступ.

Гаманець буде інтегрований у Facebook, Messenger і WhatsApp, а також його можна буде завантажити окремим додатком на iOS та Android. Гаманець буде захищений тими самими методами безпеки, які використовуються для банківських рахунків.

За словами віце-президента Calibra Кевіна Вейла, гаманець дасть можливість проводити розрахунки по всьому світу з меншою комісією, ніж у банків для міжнародних переказів.

Проте європейські регулятори насторожено сприйняли цю новину. Як пише Bloomberg, міністр фінансів Франції Бруно Ле Мер вважає, що Libra не може розглядатися як заміна традиційній валюті. А член Європарламенту від Німеччини Маркус Фербер заявив, що таким чином Facebook може стати тіньовим банком.

Голова Банку Англії Марк Карні сказав, що за новою криптовалютою Facebook будуть слідкувати в Міжнародному валютному фонді та Раді з фінансової стабільності.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: