Меню & пошук

Гапочка презентує в Києві новий альбом «Лови мої слова»

Гапочка презентує в Києві новий альбом «Лови мої слова»

[ads-pc-2]

GAPOCHKA 3

Її голос увійшов в десятку голосів нової української музики (theinsider.ua). Її міні-альбом «Eleсtroacoustic» став одним із 14 кращих українських альбомів минулого року (liroom.com.ua) і одним із 8 альбомів молодих українських гуртів, «які вас здивують» (themap.com.ua). Принципова зміна у звучанні – помітний перехід з формату альтернативного поп-року в ніжне електроакустичне інді і визнання нової музики Каті та її гурту ГАПОЧКА в незалежних музичних ТОПах підказав, що ми всього в одному кроці до надзвичайного. 17 травня на сцені клубу Atlas відбудеться прем’єра нової ГАПОЧКИ – інді-електронного тріо з повноформатним лонгплеєм «Лови мої слова», одним з унікальних облич нової ери української музики.

Катя відповіла на кілька наших питань, приурочених до виходу нового альбому.

– Як би ти охарактеризувала ваш новий альбом? Що очікувати слухачам, на твою думку?

– Новий альбом – це експеримент. В пошуках нового електронного звучання ми звернулись до професіонала в цьому напрямку – Олексія Gorchitza. Потішно, те що у цьому альбомі велику роль грають клавішні партії, але як такого клавішника в нашому гурті немає. Деякі партії прописував Олексій так само, як і всі учасники нинішнього гурту, в різних піснях пропонували та прописували почуті в своїй голові партії клавіш. Ми старались знайти глибоке звучання та максимально передати атмосферу кожного треку. Зникаю та Метко – перші треки, з яких ми розпочали співпрацю з Олексієм. Зокрема, саме ці пісні задають м’який тон альбому.

– Скільки часу зайняла робота над створенням альбому та хто брав у цьому вагому участь?

– 2 роки. Вагома участь тут кожного музиканта гурту. Більшість аранжувань належить гітаристу гурту – Євгену Якшину. Басові партії – Олексій Руденко. Також – Артем Угодніков, барабанні партії, майже у всіх треках, окрім першого та останнього треку. І Тарас Фенік – клавіші в “Зникаю”.

І, звісно, величезна роль саунд-продюсерів Олексія Gorchitza та Юрія Хусточки (перший трек – “Лови Мої Слова”).

– Ви часто виступаєте в різних містах України? На твою думку, українська публіка готова платити за хорошу музику? Якими мають бути складові комерційно успішного гурту в Україні?

– Зароджується нова музика і нова плеяда слухачів, яка, думаю, буде здатна зрушити з місця відношення до української сучасної музики в нашій країні. Мені приємно бачити на концертах інтелектуальну та вдумливу публіку.

Щодо успіху, для мене найголовнішим у творенні та передачі музики є чесність та душевність. А також, вміння донести та відкрити людям свою музику – в деякій мірі це, як відкриття мікрокосмосу.

– Які у вас плани на літо: після київського сольнику поїдете в інші міста чи плануєте виступати на фестивалях?

– Головні плани – донести наш новий матеріал, наші зміни до аудиторії. Звісно концерти у Києві та декілька імпровізованих концертів по різних містах України. Літній фестиваль – Файне місто. Але не скажу, що у нас є далекоглядні плани. Зараз ми стараємось зробити кожен свій крок максимально якісним.

В клубі Atlas і в новому альбомі ви навряд чи пізнаєте ГАПОЧКУ – переможця The Global Battle Of The Bands, хоча атмосфера лондонського клубу Scala, в якому виступали The Beatles, а через багато років і Катя, назавжди в ній. Натомість ви відчуєте, що з нею поряд Thom Yorke, Jim Morrison і Петро Чайковський, що в її плеєрі звучать James Blake, London Grammar, Depeche Mode, The xx, Asbjørn і Foals. Ви дізнаєтеся як це – грати в шахи з Гаррі Каспаровим, а за мить бути невагомою, чуттєвою та оголеною душевно. Зрозумієте, що можна говорити про міста, людей, музику, духовні трансформації, але достатньо один раз побачити і почути, і все починає змінюватися.

GAPOCHKA facebook

Зустріч: www.facebook.com/events/1413380822304384/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: