Меню & пошук

На Сицилії продають 100 будинків по €1. Їх треба відновити за рік

На Сицилії продають 100 будинків по €1. Їх треба відновити за рік

Для відновлення знадобляться десятки тисяч доларів


[ads-pc-2]

У містечку Муссомелі на Сицилії продають будинки по €1. Нові власники повинні будуть повністю відновити свій будинок за рік, пише The Sun.

Місцева влада виставила на продаж 100 закинутих будинків, а згодом планує додати ще 400. Такі ціни встановили для того, щоб заохотити відновлення містечка. Для реставрації та ремонту будинків потрібно багато коштів, яких місцева влада не має.

Для того щоб купити будинок за €1, потрібно також внести заставу у $8000 і повністю відновити будинок за рік. Якщо новий власник не вкладеться у заданий термін, його застава згорить. За попередніми оцінками, відновлення 1 квадратного метра будинку може обійтися в $1000, а адміністративні витрати в $4000.

У Муссомелі є багато стародавніх церков і середньовічних замків. Проте в містечку залишилося всього 11 тисяч жителів. Багато людей кидає свої домівки та переїжджає у великі міста.

Інші італійські села також залучають нових жителів, пропонуючи їм будинки за $1. В альпійському селищі Локана сім’ям, які збираються переїхати, пропонують фінансову підтримку в $10 000 протягом трьох років.

В Іспанії продають села-привиди за цінами квартири у Києві.

Фото: case1euro

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: