Меню & пошук

Будинок за $1 і $10000 у подарунок: що пропонують за переїзд в італійське село

Будинок за $1 і $10000 у подарунок: що пропонують за переїзд в італійське село

Але пропозиція може виявитися не такою вигідною


[ads-pc-2]

Італійські села почали залучати нових жителів, пропонуючи їм будинки за 1, проте в альпійському селищі Локана пішли ще далі − сім’ям, які збираються переїхати, пропонують фінансову підтримку в $10000 протягом трьох років, пише CNN.

Мер селища Локана у П’ємонті, гірському регіоні, що межує зі Швейцарією та Францією, збирається платити понад $10000 протягом трьох років сім’ям, які переїдуть в Локану і оселяться там. Такі умови запропонують людям, які мають дітей і мінімальну щорічну зарплату 6000.

«Наше населення скоротилося з 7000 жителів на початку 1900-х до 1500 людей. Щороку наші школи під ризиком закриття через малу кількість учнів. Ми не можемо цього дозволити», − каже мер селища Джованні Бруно Маттіт.

Також він наголосив, що хоче залучити молодих людей, які працюють віддалено, або ж хочуть почати власну справу на новому місці. У селищі є десятки зачинених магазинів, барів і ресторанів, які можна відкрити знову.

Незважаючи на те, що пропозиція переїхати в Італійське село виглядає вигідною, тут є негативні сторони. Дослідниця сучасної історії Андреа Унгарі каже, що для того, аби такий план спрацював у довгостроковій перспективі, потрібно покращити інфраструктуру сіл, забезпечити медичний та інші сервіси, інакше люди не зможуть залишитися там надовго.

Щороку в Локані фіксують близько 40 смертей і лише 10 народжень. Така ситуація зустрічається і в інших селах в Італії. 139 сіл мають всього по 150 жителів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: