[ads-pc-2]

Пошук
Close this search box.
Музична премія Jager Music Awards 2020: вперше оберуть «Подію нової реальності» та «Ком’юніті року»
23 Вересня, 2020
Автор: Inspired special

21 листопада проведуть фінал музичної премії Jager Music Awards 2020. Переможців оберуть у чотирьох основних номінаціях: «Трек року», «Відео року», «Внесок в індустрію» та «Артист року». В останній категорії відтепер немає поділу на жанри.

Крім того, цього року премію доповнили новими номінаціями, як «Колаба року». А також продовжують розвивати номінації для молодих виконавців у межах ініціативи Young Blood.

Нові номінації на Jager Music Awards

У 2020 році організатори премії також адаптували номінації до нових реалій та особливостей музичного світу. Уперше з’явилася категорія «Ком’юніті року», де оголосять українські об’єднання, які створили спільноту навколо певного музичного явища. 

Організатори Jager Music Awards додають, що хоч сучасні реалії фізично роз’єднали нас, але водночас дали поштовх спільним роботам, найкращі з яких здобудуть нагороду в ще одній номінації «Коллаба року».

У категорії «Подія нової реальності» журі Jager Music Awards оголосять онлайн-події чи події змішаного формату (offline/online), якими був насичений 2020-й. 

У номінації «Соціальна ініціатива в музичній індустрії» оберуть артиста або експерта ринку, що своїми діями чи творчістю зміг позитивно вплинути на зміни в галузі. Важливо зауважити, що у рамках цієї категорії номінувати претендентів та голосувати за найкращих із них можуть як журі, так і користувачі сайту премії. У голосуванні перевага залишається за останніми. Спеціальний приз цієї категорії PR-підтримка ініціативи переможця на 2021 рік. 

«Музиканти відчули наслідки цьогорічної кризи незалежно від географії та свого статусу. Один за одним скасовувалися концертні тури, переносилися фестивалі, але ні на мить не спинялася творча діяльність артистів. Цьогоріч вони змінювалися самі, трансформували індустрію, а головне майстерно створювали нову реальність», коментують ситуацію на музичному ринку організатори премії.

Номінація Young Blood для молодих артистів

Організатори Jager Music Awards також продовжують розвивати молоду українську сцену, наприклад, у рамках номінації Young Blood. Подати заявку на участь у премії цього року молоді артисти можуть із 21 вересня до 9 жовтня включно на сайті jagermusicawards.com.ua.

Призи розподілять у трьох категоріях:

Жюрі конкурсу

Журі, як і раніше, формується з лідерів музичної індустрії, які представляють різні міста України. Також до експертної ради входять представники з інших країн світу. 

Серед них: співзасновник сербського фестивалю EXIT Festival Райко Божич (Сербія); тур-менеджер гуртів Kaiser Chiefs, RED та Fink Саймон де Вінтер (Велика Британія); менеджер Modeselektor та Ben Klock Гідеон Ратенов (Німеччина) та інші видатні гравці музичної сцени. 

Усього задля об’єктивності та прозорості премії залучено 31 члена журі. Головою ради цьогоріч стане музичний журналіст і засновник аудіожурналу Stereobaza Ігор Панасенко (Stereoigor)

Номінантів у кожній із зазначених категорій оголосять уже 19 жовтня 2020-го, а переможців у номінаціях 21 листопада. Премія Jager Music Awards є ініціативою бренду німецького лікеру Jägermeister, спрямованою на підтримку української незалежної сцени.

МАТЕРІАЛ ПІДГОТОВЛЕНО ЗА ПІДТРИМКИ
Jägermeister
поділитися
Twitter
Telegram

Inspired відкрите до експериментів, пошуку нових форматів та імен, тому пишіть нам на адресу inspiredua@gmail.com.
Для комерційної співпраці: adv@zdatni.com

Inspired. Медіа Можливостей. © 2018. All rights reserved

Спецпроєкти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: