Меню & пошук

Британська рада опублікувала есе Орвелла, яке відхилила понад 70 років тому

Британська рада опублікувала есе Орвелла, яке відхилила понад 70 років тому

Воно про британську кухню.


[ads-pc-2]

Британська рада опублікувала раніше невидана есе Джорджа Орвелла про британську кухню. Прочитати його можна на сайті Британської ради.

У 1946 році Рада відхилила есе Орвелла, вважаючи текст про їжу несвоєчасним в післявоєнні роки. Окрім того, їм не сподобався рецепт апельсинового джему, в якому «занадто багато води та цукру».

Тоді за відмові від публікації Британська рада заплатила письменнику 30 гіней. Тепер Рада опублікувала це есе, вибачившись перед покійним Джорджом Орвеллом.

Письменник в есе писав, що британці люблять добре поснідати, сидр у Великій Британії достатньо непоганий, а пиво — хороше. Окрім того, Орвелл рекомендував спробувати сливову настоянку (sloe gin), бажано домашнього приготування.

Також Джордж Орвелл розписував години прийомів їжі британців, відзначаючи різницю між тим, як називають різні прийоми їжі бідні та багаті люди.

Есе Орвелла — не перший випадок за останні роки, коли публікуються раніше невидані твори відомих письменників. Минулого року в США опублікували раніше невидане оповідання Ернеста Гемінґвея.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: