Меню & пошук

На грецький острів запрошують нових жителів. Для програми вже відібрали п’ять багатодітних сімей (оновлено)

На грецький острів запрошують нових жителів. Для програми вже відібрали п’ять багатодітних сімей (оновлено)

Пропозиція переїзду на острів доступна не для всіх


[ads-pc-2]

UPD

Як пише грецьке видання News24/7, інформація, яку поширювали медіа, про те, що на острів запрошують усіх, пропонують будинки та допомогу в розмірі €500, не відповідає дійсності.

У коментарі News24/7 мер Кітіра Ставрос Чаралакіс пояснив, що ця програма стосується лише багатодітних сімей. П’ять родин уже відібрали для переїзду на острів.

За його словами, переїзд цих сімей відбувається в межах співпраці між муніципалітетом та організацією Theofilos, що допомагає багатодітним сім’ям. Але цей процес може зайняти роки, бо для отримання дозволу на будівництво житла знадобиться багато часу.


Влада грецького острова Антикітера запрошує нових жителів переїхати туди. За це їм пропонують платити €500 щомісяця протягом перших трьох років після переїзду, пише Lonely Planet.

Усе це роблять для того, щоб привабити на острів нових жителів. Останнім часом все більше людей покидає його, і зараз там залишилося близько 40 місцевих жителів.

Як пише Los Angeles Times, чотири сім’ї вже у процесі переїзду на острів. Його спонсорує єпархія Грецької православної церкви. Нових кандидатів ще можуть затвердити, проте для цього місцевій владі знадобиться більше часу.

Потенційним жителям доведеться пройти відбір місцевих. А сім’ї, які його пройдуть, отримають будинки, ділянки землі для фермерства або бізнесу та щомісячну допомогу в розмірі €500 протягом трьох років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: