Меню & пошук

Канадські екоактивісти зібрали 1,7 млн доларів для покупки острова, щоб врятувати його від забудови

Канадські екоактивісти зібрали 1,7 млн доларів для покупки острова, щоб врятувати його від забудови

Острів хотіли придбати під забудову.


[ads-pc-2]

Канадські екоактивісти зібрали 1,7 млн доларів для покупки острова Західний Балленас, на якому знаходяться рідкісні види рослин та тварин, пише CNN. 

Острів площею 100 акрів (0,4 квадратного кілометра) розташований біля канадської провінції Британська Колумбія.

«Він був названий одним з 10 кращих ділянок біорізноманіття у акваторії Селіш біля узбережжя Британської Колумбії, однією з наших екосистем, що знаходяться під найбільшою загрозою», — сказав Енді Дей, генеральний директор організації BC Parks Foundation, яка займалася фандрейзинговою кампанією.

Острів хотіли придбати під забудову, однак тепер BC Parks планує перетворити його у громадський парк, де захисники природи зможуть контролювати вплив людей на регіон.

«Це гарне місце, яке ідеально підходить для каякінгу та веслування на каное, тому ми, звичайно, хочемо, щоб люди могли відвідувати його, але ми повинні переконатися, що воно належним чином захищено, тому що на острові є види, що вимирають», — додав Дей.

Це другий раз, коли фонд придбав нерухомість, щоб захистити екосистеми від руйнування. Першою покупкою стали 2000 акрів землі у затоці Принцеси Луїзи у Британській Колумбії. Тоді фонд успішно зібрав понад 3 мільйони доларів всього за кілька місяців.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: