Меню & пошук

У Новій Зеландії представили поліцейську форму з хіджабом

У Новій Зеландії представили поліцейську форму з хіджабом

Поліція співпрацювала зі студентами-мусульманами та школою дизайну.


[ads-pc-2]

У Новій Зеландії запровадили поліцейську форму з хіджабом, пише The Vice.  Для розробки дизайну форми поліція співпрацювала зі студентами-мусульманами у Королівському поліцейському коледжі Нової Зеландії. Тридцятирічна Зеєна Алі стане першою офіцеркою у Новій Зеландії, яка буде носити нову поліцейську форму з хіджабом. Одяг відповідає вимогам здоров’я та безпеки, а також особистим потребам Алі.

Алі протестувала кілька матеріалів і стилів під час навчання і надала рекомендації поліції Нової Зеландії і Massey Design School.

«Приємно мати можливість вийти й показати хіджаб поліції Нової Зеландії як частину моєї уніформи», — розповіла Алі. «Я думаю, що побачивши це, більше мусульманок теж захочуть приєднатися».

«Ми усвідомлюємо цінність різних точок зору і досвіду, які роблять нас краще в тому, що ми робимо», — заявили у поліції Нової Зеландії. «Нам потрібні люди з різними навичками, досвідом і знаннями — різноманітність важлива для того, щоб ми могли ефективно служити потребам спільнот Нової Зеландії зараз і в майбутньому».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: