Меню & пошук

Випадково знайдена картина виявилась оригіналом Клімта

Випадково знайдена картина виявилась оригіналом Клімта

Вартість роботи оцінюють у $66 млн.


[ads-pc-2]

Італійська влада підтвердила, що випадково знайдена ​​минулого місяця картина є оригіналом Густава Клімта, який викрали майже 23 роки тому — пише BBC. Картину «Портрет жінки» викрали з галереї Ricci Oddi в італійському місті П’яченца 22 лютого 1997 року. Вважалося, що вона зникла назавжди, поки садівник, прибираючи плющ, не вияв у зовнішній стіні тієї ж галереї залізну панель, усередині якої була чорна сумка з викраденою картиною. Чому картина була в стіні галереї, залишається загадкою. Подальші дослідження полотна дозволять з’ясувати, чи знаходилася картина всередині простору стіни з того часу, як вона була вкрадена, або її розмістили там пізніше. Після цього роботу знову виставлять на огляд відвідувачів галереї.

Щоб визначити автентичність картини, фахівці вивчили живопис під інфрачервоним й ультрафіолетовим випромінюванням і порівняли його з зображеннями, отриманими у 1996 році.

«Портрет жінки» — одна з пізніх робіт австрійського художника Густава Клімта, написана у 1916—1917 роках. Вартість картини оцінюють у $66 млн.

Незадовго до крадіжки студентка мистецького факультету Клаудія Мага повідомила, що картина була намальована поверх іншої роботи Клімта 1912 року «Портрет молодої леді». Їй вдалося довести свою теорію, переконавши колишнього директора галереї П’яченци перевірити це рентгеном. Оригінальна картина зображувала молоду дівчину з Відня, яка померла. Клімт зафарбував портрет після її смерті. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: