Меню & пошук

Британці опублікували рейтинг найгірших паролів

Британці опублікували рейтинг найгірших паролів

У лідерах – «123456», «liverpool» та «superman»


[ads-pc-2]

Британський Національний центр кібербезпеки (NCSC) оприлюднив рейтинг найневдаліших паролів. Результати антирейтингу будуть формувати державну політику та рекомендації громадським організаціям і громадянам Об’єднаного Королівства щодо безпеки в інтернеті, йдеться на сайті центру.

Лідерами рейтингу стали 123456, 123456789 та qwerty. Серед паролів, які складаються з імен, найпопулярнішими є ashley, michael та daniel. Лідерами з-поміж імен музикантів стали blink182, 50 та eminem.

«Використання важкодоступних паролів – це важливий перший крок. Ми рекомендуємо об’єднувати три випадкових, але таких, що запам’ятовуються, слова. Будьте творчими. Використовуйте слова, які ви часто вживаєте та пам’ятаєте, але які не є всім відомими. Так ніхто не зможе легко вгадати ваш пароль», – порадив Ян Леві, технічний директор центру.

Згідно з результатами дослідження, тільки 15% британців знають про те, як захистити себе в інтернеті та кіберпросторі. Найпоширенішою проблемою серед користувачів стало викрадення грошей. 89% опитаних здійснюють покупки в онлайн-режимі, тому хвилюються за конфіденційність введених даних. Однак у ситуації викрадення даних спочатку покладаються на допомогу родини у вирішенні проблеми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: