Меню & пошук

Письменник Джордж Мартін назвав улюблений серіал 2020 року

Письменник Джордж Мартін назвав улюблений серіал 2020 року

На думку Мартіна, серіал має «поборотися за нагороди».


Автор популярного циклу книг «Пісня льоду й полум’я» Джордж Мартін у своєму блозі розповів про свій улюблений серіал у 2020 році. Ним став мінісеріал «Ферзевий гамбіт» американського режисера і сценариста Скотта Френка з Анею Тейлор-Джой у головній ролі. 

«Це екранізація роману Волтера Тевіса про шахового вундеркінда 60-70-х років. Дуже точна адаптація (ура) дуже сильного роману (ура), красиво написана, зіграна і поставлена. Думаю, вам всім це сподобається. Якщо є хоч якась справедливість, серіал повинен поборотися за нагороди», — пише Мартін у блозі.

Письменник також розповів, що захоплювався шахами у старшій школі та коледжі на початку 1970-их і навіть думав професійно займатися шахами після коледжу, але зрештою обрав кар’єру письменника.  

«Як і головна героїня, я навчився шахів, коли був ще зовсім молодий, і досить швидко став непоганим (хоча і близько не таким гарним, як вона). Я був капітаном своєї шкільної шахової команди, засновником і президентом шахового клубу мого коледжу. Я писав і редагував інформаційні бюлетні клубу GLEEP. Перші два великі кохання у моєму житті були дівчата, яких я зустрів у шаховому клубі (але це вже інша історія для іншого разу)», — йдеться у блозі письменника. 

Раніше Джордж Мартін розповів, коли планує закінчити передостанню книгу циклу «Пісня льоду й полум’я». 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: