Меню & пошук

Письменник Джордж Мартін назвав улюблений серіал 2020 року

Письменник Джордж Мартін назвав улюблений серіал 2020 року

На думку Мартіна, серіал має «поборотися за нагороди».


[ads-pc-2]

Автор популярного циклу книг «Пісня льоду й полум’я» Джордж Мартін у своєму блозі розповів про свій улюблений серіал у 2020 році. Ним став мінісеріал «Ферзевий гамбіт» американського режисера і сценариста Скотта Френка з Анею Тейлор-Джой у головній ролі. 

«Це екранізація роману Волтера Тевіса про шахового вундеркінда 60-70-х років. Дуже точна адаптація (ура) дуже сильного роману (ура), красиво написана, зіграна і поставлена. Думаю, вам всім це сподобається. Якщо є хоч якась справедливість, серіал повинен поборотися за нагороди», — пише Мартін у блозі.

Письменник також розповів, що захоплювався шахами у старшій школі та коледжі на початку 1970-их і навіть думав професійно займатися шахами після коледжу, але зрештою обрав кар’єру письменника.  

«Як і головна героїня, я навчився шахів, коли був ще зовсім молодий, і досить швидко став непоганим (хоча і близько не таким гарним, як вона). Я був капітаном своєї шкільної шахової команди, засновником і президентом шахового клубу мого коледжу. Я писав і редагував інформаційні бюлетні клубу GLEEP. Перші два великі кохання у моєму житті були дівчата, яких я зустрів у шаховому клубі (але це вже інша історія для іншого разу)», — йдеться у блозі письменника. 

Раніше Джордж Мартін розповів, коли планує закінчити передостанню книгу циклу «Пісня льоду й полум’я». 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: