Меню & пошук

Джордж Мартін розповів, коли планує закінчити передостанню книгу циклу «Пісня льоду й полум’я»

Джордж Мартін розповів, коли планує закінчити передостанню книгу циклу «Пісня льоду й полум’я»

Мартін працює над книгою «Вітри зими».


[ads-pc-2]

Письменник Джордж Мартін у своєму блозі розповів, що збирається закінчити шосту книгу серії «Пісня льоду й полум’я» наступного року. 

Нова книга «Вітри зими» (The Winds of Winter) має стати передостанньою книгою в циклі романів. 

Мартін розповів, що перебуває на самоізоляції у «справжній хатинці в горах» і «робить стабільний прогрес» у написанні книги.

Бестселер «Пісня льоду й полум’я» був екранізований HBO в серіалі «Гра престолів». Хоча сюжетна лінія телеадаптації завершилася рік тому,  фанати чекають виходу нової книги Мартіна після публікації п’ятого роману серії «Танок з драконами» у 2011 році.

Раніше письменник писав у блозі, що також працює над фінальним романом циклу — книгою «Мрія про весну» (A Dream of Spring).

«Я закінчив нову главу вчора, ще одну — три дні тому, а іншу — попереднього тижня. Але ні, це не означає, що книга буде завершена завтра або опублікована наступного тижня. Це буде величезна книга, і мені все ще належить пройти довгий шлях», — написав 71-річний Мартін.  

Як повідомляє The Guardian, минулого року Мартін оголосив, що планує завершити книгу влітку цього року. Він також зізнався, що хотів би писати швидше.

 «У далекому 1999 році, коли я був глибоко занурений в написання «Буря мечів», я писав в середньому близько 150 сторінок рукопису щомісяця. Боюся, я ніколи більше не повернуся до цього темпу. Озираючись назад, я не впевнений, як я це зробив тоді», — написав тоді Мартін.

«В основному, це тільки я в Вестеросі, з випадковими поїздками в інші місця на сторінках чудової книги», — написав Мартін наприкінці блогу. «Тепер ви повинні вибачити мені. Арія дзвонить. Я думаю, вона хоче когось вбити.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: