Меню & пошук

«Ферзевий гамбіт» побив рекорд Netflix серед мінісеріалів — його переглянули понад 62 млн разів

«Ферзевий гамбіт» побив рекорд Netflix серед мінісеріалів — його переглянули понад 62 млн разів

Мінісеріал потрапив у десятку найбільш популярних шоу у 92 країнах.


[ads-pc-2]

Серіал «Ферзевий гамбіт» побив рекорд Netflix серед мінісеріалів — його переглянули понад 62 мільйони разів за перші 28 днів після релізу. 

Режисером серіалу став Скотт Френк (сценарист «Логана», творець мінісеріалу «Забуті Богом»), а головну роль виконала Аня Тейлор-Джой («Емма», «Нові мутанти», «Спліт»). Серіал зображує історію дорослішання талановитої шахістки Бет Хармон, яка виросла у притулку. Хармон намагається боротися з наркозалежністю і стереотипами світу шахів, де домінують чоловіки. 

Мінісеріал потрапив у десятку найбільш популярних шоу у  92 країнах, а першу сходинку — у 63 країнах. Однойменний роман 1983 року Волтера Тевіса, на якому заснований серіал, також увійшов до списку бестселерів New York Times.

«Три роки тому, коли Скотт Франк вперше звернувся до нас з приводу адаптації «The Queen’s Gambit», ми відчули, що це захоплююча історія», — сказав Пітер Фрідлендер, віцепрезидент Netflix з оригінальних серіалів. «Бет — невдаха, яка стикається з залежністю, втратами і самотністю. Її успіх — всупереч усьому — говорить про важливість наполегливості, сім’ї, а також про те, щоб знайти себе і залишатися вірним собі. Однак я не думаю, що хто-небудь з нас міг передбачити, що [серіал] стане глобальним явищем, яким він є сьогодні, чи нашим найкращим за переглядами оригінальним мінісеріалом».

Лідерство у категорії «серіали» займає третій сезон шоу «Дивні дива» з 64 мільйонами.

Раніше ми писали, що шахи стали більш популярними після виходу серіалу «Ферзевий гамбіт».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: