Меню & пошук

Зробимо Україну чистою?

Зробимо Україну чистою?

[ads-pc-2]

Зробимо Україну чистою

28 квітня на території всієї України відбудеться громадська акція Зробимо Україну чистою, партнером якої виступив Inspired.

Досить бідкатися, як у нас все погано та в якому поганому стані наша країна. Якщо вам небайдуже, що твориться навколо, то час взятися за роботу і почати бодай з найменшого – з чистоти. Тисячі українців вийдуть 28 квітня у своїх містах на добровільну акцію з прибирання парків, скверів та вулиць. Минулого року до акції приєдналося 22 000 учасників, а цього року організатори очікують на більш ніж 100 000 людей. Що найголовніше – до проекту немає відношення жодна партія чи гілка влади, ініціатива є повністю громадською та добровільною. 

Дізнатися про те, як проходитиме акція у вашому місті, можна тут. Якщо вашого міста в списку немає, то це не проблема – організуйте прибирання своїми силами. Ми впевнені, що ви не самі у бажанні жити в чистому місті.

На базі Letsdoit запущено голосування на найбрудніше місто України – якщо ви незадоволені станом вулиць та парків у своєму населеному пункті, то саме там можна проголосувати за це і почати зміни на краще.

А ось коротке відео про те, що станеться, якщо не прибирати країну:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: