Меню & пошук

Навчання законам сильного тексту та копірайтингу (+ інфографіка)

Навчання законам сильного тексту та копірайтингу (+ інфографіка)

[ads-pc-2]

Випускники школи у редакції телеканалу "Дождь" (грудень, 2013)

Навички роботи з текстом необхідні кожному, хто веде переписку, працює в маркетингу, продажах, створює власний бізнес чи планує працювати журналістом. Навчитись законам сильного тексту ми пропонуємо у відомих українських письменників, визнаних копірайтерів та журналістів.

У авторки “Настільної книги копірайтера” Еліни Слободянюк та digital-копірайтера Вікторії Глушенко навчитись писати сильні тексти.

У головних редакторів “Коммерсант-Україна”, “РБК”, “The Village”, “Esquire”, “Playboy” навчитись писати репортажі, колонки, новини.

У Євгена Кісельова, Віталія Портнікова, Миколи Княжицького навчитись створювати сценарії телевізійних програм та фільмів. 

Микола Княжицький, засновник Еспресо TV та Народний депутат України під час лекції (січень, 2014)

Додати до цих знань навички створення інфографіки від кращих вітчизняних дизайнерів.

Такий освітній курс пройде протягом чотирьох днів у Києві з 10 по 13 квітня 2014 року. Програма складається з тридцяти занять, що займуть всі чотири дні з ранку до вечора.

Для охочих працювати журналістом передбачене стажування у викладачів, освітні поїздки до Європи та Об’єднаних Арабських Еміратів.

Працевлаштування для кращих випускників. Результати школи вражаючі: більше ніж 50 випускників працює у київських редакціях та телестудіях.

Докладна програма

Відгуки випускників

Реєструйтесь на сайті школи та за телефоном 044 362 28 36, 067 462 14 77.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

2 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: