Меню & пошук

IKEA розробила на замовлення ООН 10 тисяч притулків для біженців

IKEA розробила на замовлення ООН 10 тисяч притулків для біженців

[ads-pc-2]

kqgnrzu3px8acbxkce8k

Компанія IKEA оголосила про початок постачання ООН притулків для біженців, які були розроблені спеціалістами IKEA з використанням технології flatpack furniture та власним дизайном.

Проектом займається спеціальний підрозділ компанії, IKEA Foundation, який виконує різноманітні соціальні інновації для використання у всьому світі. Перша партія притулків для біженців налічує 10 000. IKEA провела кілька років у тісній співпраці з структурами ООН, щоб розробити модульні міні-будинки, які забезпечують базові потреби людей-переселенців. Притулки мають захист від критичних погодних умов – таких як аномальна спека чи шторми, – а також мають невисоку вартість розробки.

lvnlhb6hdqyjpsihdnl1

Модульний будинок від IKEA під назвою Better Shelter було презентовано на гуманітарній конференції в Дубаї цього тижня. Притулки були протестовані в таборах для біженців в Іраку та Ефіопії. Перші будинки з партії для ООН будуть використані в Іраку і зможуть прихистити 2,5 мільйони людей, які були вимушені покинути свої населені пункти через військовий конфлікт.

Як і будь-які меблі від ІКЕА, притулки постачаються в розкладеному вигляді і можуть бути зібрані силами всього 4 людей – всі необхідні інструменти і навіть інструкція з картинками також входять в пакет. Тривалість створення такого будинку – всього 8 годин.

На початку березня IKEA презентувала меблі з бездротовими зарядками для смартфонів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: