Меню & пошук

IKEA розробила на замовлення ООН 10 тисяч притулків для біженців

IKEA розробила на замовлення ООН 10 тисяч притулків для біженців

kqgnrzu3px8acbxkce8k

Компанія IKEA оголосила про початок постачання ООН притулків для біженців, які були розроблені спеціалістами IKEA з використанням технології flatpack furniture та власним дизайном.

Проектом займається спеціальний підрозділ компанії, IKEA Foundation, який виконує різноманітні соціальні інновації для використання у всьому світі. Перша партія притулків для біженців налічує 10 000. IKEA провела кілька років у тісній співпраці з структурами ООН, щоб розробити модульні міні-будинки, які забезпечують базові потреби людей-переселенців. Притулки мають захист від критичних погодних умов – таких як аномальна спека чи шторми, – а також мають невисоку вартість розробки.

lvnlhb6hdqyjpsihdnl1

Модульний будинок від IKEA під назвою Better Shelter було презентовано на гуманітарній конференції в Дубаї цього тижня. Притулки були протестовані в таборах для біженців в Іраку та Ефіопії. Перші будинки з партії для ООН будуть використані в Іраку і зможуть прихистити 2,5 мільйони людей, які були вимушені покинути свої населені пункти через військовий конфлікт.

Як і будь-які меблі від ІКЕА, притулки постачаються в розкладеному вигляді і можуть бути зібрані силами всього 4 людей – всі необхідні інструменти і навіть інструкція з картинками також входять в пакет. Тривалість створення такого будинку – всього 8 годин.

На початку березня IKEA презентувала меблі з бездротовими зарядками для смартфонів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: