Меню & пошук

Facebook слідкує за місцезнаходженням людей, які погрожують працівникам компанії

Facebook слідкує за місцезнаходженням людей, які погрожують працівникам компанії

До «чорному списку» потрапили люди, які ображали Цукерберга в коментарях


[ads-pc-2]

Колишні співробітники Facebook розповіли виданю CNBC, що в компанії слідкують за місцезнаходженням і переміщенням людей, які погрожували працівникам Facebook.

Якщо служба безпеки вважає, що людина становить небезпеку для працівників Facebook, її додають до списку Be On The Lookout та починають відслідковувати місцезнаходження.

До нього потрапляють як люди, які постійно приходять на територію компанії та пишуть листи з погрозами, так і ті, які залишають образливі коментарі щодо Марка Цукерберга. Колишні співпробітники Facebook кажуть, що чітких критерії для потрапляння до «чорного списку» немає.

Представники компанії кажуть, що діють, згідно зі стандартною процедурою і не порушують закони про конфіденційність.

«Наша служба безпеки існує для того, щоб працівники Facebook були в безпеці. Вони використовують стандартні міри, щоб відповісти на вірогідні загрози насильства щодо наших співробітників або країни та передає інформацію в правоохоронні органи, якщо потрібно. Ми маємо суворі процедури захисту приватності, відповідно до законів про конфіденційність даних та умов користування Facebook. А припущення про те, що наша служба безпеки перевищує свої повноваження, невірна», − прокоментували представники компанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: