Меню & пошук

Не тільки Каньє: 7 треків жовтня

Не тільки Каньє: 7 треків жовтня

Що ми слухали цього місяця


[ads-pc-2]

Inspired розповідає про треки, якими запам’ятався жовтень.


Каньє Вест – Everything We Need

Можливо, на період навернення Каньє у віру ми з часом будемо дивитися, як на один із етапів у кар’єрі головного провокатора сучасної попкультури. Можливо, Каньє й справді поставив хрест на світській музиці. Але якщо оцінювати альбом Jesus Is King як окремий витвір мистецтва, то всі ці розмови будуть цікавішими за власне музику. Навіть найкращі ґоспели записав не новий Каньє, а старий і зухвалий – Jesus Walks і Ultralight Beam. 


Френк Оушен – DHL

Чиєму раптовому воскресінню справді треба порадіти, так це Френка Оушена. Автор Chanel Orange повернувся після тривалої відсутності – і це саме той Френк Оушена, якого ми полюбили раніше. Ніхто не висвітлює смуток і суєту ХХІ століття так дотепно і сексуально, як він. 


Nick Cave and the Bad Seeds – Ghosteen

Гаразд, ніхто не передає смуток ХХІ століття, окрім Ніка Кейва. Ще до нового альбому гурту Nick Cave and the Bad Seeds австралійський митець став чимось більшим ніж просто музикантом: його лайв-шоу вже давно не концерти, а багатогодинні сповіді в комунікації з публікою. Публічний сеанс очищення Кейв продовжує і в Ghosteen, де є місце і трагічності, і надії. 


Coldplay – Orphans

Coldplay є мейнстримом довше ніж можна одразу пригадати. Але в 2019 році мейнстримом є і знущатися з Coldplay. Кріс Мартін же просто продовжує вигадувати нові способи продавати стадіонні тури – і під час приспіву нового синглу зрозуміло, чому ці стадіони продовжують збиратися. За ціною квитка чи альбому Coldplay продають уособлене щастя – дарма, що щастя виключно успішної білої людини, яка може дозволити собі лайв Coldplay. 


Foals – Neptune

Найкраще Foals звучать не тоді, коли відчувають на собі тягар бути одним із останніх великих стадіонних рок-гуртів. Найбільш зручно Янніс Філіппакіс почуває себе в звичних умовах: затишшя перед бурею, агресивний рок, простіша пісня для ротації – і повторити три типи пісень далі по колу. Але інколи виходить і як із Neptune – 10-хвилинний гімн Янніса рідній Елладі, у якому є всі три типи пісень Foals.


Rex Orange County – 10/10

У 18 років Александера О’Коннора забирали на літаку, щоб допомагати Tyler, the Creator записувати «Flower Boy». У 21 британський вундеркінд записує третій сольний альбом, який уже зараз важко переплутати з чимось іншим. «Якщо я розберуся зі своїм лайном, можливо, все буде добре», – каже Алекс. Вірити хочеться всім нам.  


Ейнджел Олсен – Lark

Ейнджел Олсен уже не інді, а людина, у якої є спільний трек із Марком Ронсоном. У новому альбомі All Mirrors помітна і муза незалежних музикантів, і натяки на щось більш доступне. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: