Меню & пошук

Airbnb запустили сервіс онлайн-вражень з усього світу

Airbnb запустили сервіс онлайн-вражень з усього світу

Також Airbnb надасть безкоштовний доступ до окремих онлайн-вражень, щоб допомогти тим, хто найбільш ізольований під час пандемії.


[ads-pc-2]

Airbnb запустили сервіс онлайн-вражень на своєму сайті. Це «новий спосіб для людей комунікувати, подорожувати віртуально й отримувати дохід під час кризи COVID-19», йдеться на сайті компанії. 

Сервіс пропонує різноманітні варіанти дозвілля: медитація з буддійськими монахами, віртуальна екскурсія з чорнобильськими собаками, уроки кулінарії мексиканської сальси, тренування від олімпійців, майстер-клас ірландського танцю і багато іншого. На платформі зібрано понад 50 пропозицій, які можна переглянути за посиланням. Середня вартість враження становить $19. 

Онлайн-«подорожі» проходять у групах у конференції Zoom. У Airbnb відзначають, що перевагою групових занять є той факт, що люди зможуть знайомитися один з одним, а до занять з інструкторами не треба готуватися.

Також Airbnb надасть безкоштовний доступ до окремих онлайн-вражень, щоб допомогти тим, хто найбільш ізольований під час пандемії, наприклад, людям літнього віку. Для цього компанія встановила партнерські відносини з місцевими організаціями по всьому світу. 

Раніше на сервісі бронювання житла Airbnb з’явилася пропозиція пожити на День закоханих у будинку Джульєтти безкоштовно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: