Меню & пошук

У Токіо даватимуть безкоштовну їжу тим, хто їздитиме в метро раніше години пік

У Токіо даватимуть безкоштовну їжу тим, хто їздитиме в метро раніше години пік

Усе для того, щоб розвантажити лінію метро


[ads-pc-2]

Токійське метро пропонуватиме безкошкоштовну їжу пасажирам, які користуватися метро на кілька годин раніше, аби розвантажити транспорт в годину пік, пише AFP.

Токійським метро щодня користується понад 7 мільйонів людей, а деякі лінії особливо перевантажені в ранкові години, коли більшість пасажирів їде на роботу. Одна з найгірших ситуацій на лінії Тозай, і саме тут пасажирам пропонуватимуть безкоштовну їжу за проїзд до початку години пік − до 7:50 ранку.

Якщо принаймні 2000 пасажирів користуватимуться метро раніше в найближчі два тижні, їм безкоштовно дадуть темпуру. Якщо до ініціативи приєднаються 2500 людей, їм запропонують боул з локшиною соба, а якщо «ранніх пташок» буде 3000, вони отримають темпуру і локшину соба.

До цієї ініціативи приєдналися близько 1000 бізнесів, які дають можливість своїм працівникам починати і закінчувати роботу раніше.

Лінією Тозай у Токіо з 7:50 ранку до 8:50 щодня користується 76 тисяч пасажирів, це вдвічі більша кількість ніж та, на яку були розраховані потяги для комфортних поїздок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: