Меню & пошук

Артбук: ілюстрації Олега Грищенко

Артбук: ілюстрації Олега Грищенко

«Я б хотів бачити більше глибоких ілюстраторських проектів, які можна пошарово розкривати»


[ads-pc-2]

«Артбук» – це рубрика про цікавих українських представників візуального мистецтва, тих, хто працює в області ілюстрації, фотографії, шрифта, колажів, дизайну тощо.


 

В рубриці «Артбук» − Олег Грищенко, художник-графік, ілюстратор, книжковий дизайнер. Співзасновник клубу ілюстраторів Pictoric, куратор простору ілюстрації в Orthodox. Books/Coffee/Illustration і викладач в майстерні книжкової графіки у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури – НАОМА. Олег вважає, що ілюстрація стала новою формою медіа і розкаже про те, як це сталося 15-го вересня на міні-конференції з ілюстрації Ochi.  


Олег Грищенко

Середовище, де ми живемо та працюємо, видається мені дуже потенційним та перспективним. Справа полягає навіть не в тому, щоб створювати нове, а в тому, щоб якісно використовувати те, що вже нас оточує. Знайти спосіб інакше подивитися на те, що ми маємо, переосмислити теми, героїв, актуалізувати та унікалізувати їх. Я б хотів бачити більше глибоких ілюстраторських проектів, які можна пошарово розкривати, знаходити в них натхнення для себе і, звичайно, при можливості бути їх частиною. Візуальні проекти мають спонукати глядачів до власного творчого мислення  це на мою думку головне.


Роботи ілюстратора

«Двоє»

«Yellow Blue»

«Travel Book»

«Діячі України»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: