Меню & пошук

Влада Туркменістану заборонила слово «коронавірус»

Влада Туркменістану заборонила слово «коронавірус»

Людей у масках і тих, хто говорить про пандемію, можуть заарештувати.


[ads-pc-2]

Влада Туркменістану заборонила використовувати слово «коронавірус» з метою приховати інформацію про пандемію — пише RSF. 

Державним ЗМІ більше не дозволяється використовувати це слово, і воно було видалено з інформаційних брошур з охорони здоров’я, які розповсюджуються у школах, лікарнях і на робочих місцях. Людей у масках і тих, хто говорить про пандемію у світі, можуть заарештувати.

Громадяни Туркменістану мають доступ тільки до односторонньої інформації про пандемію, хоча, за даними влади, у Туркменістані поки не було виявлено жодного випадку зараження COVID-19. 

Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов, виступаючи на засіданні уряду 13 березня, рекомендував використовувати проти інфекційних захворювань старовинний народний засіб —  дим трав’янистої рослини гармали. 

Туркменістан, який посів останнє місце у Світовому індексі свободи преси за 2019 рік, є однією з найбільш закритих країн світу. Уряд контролює всі вітчизняні засоби масової інформації. Користувачі інтернету можуть отримати доступ тільки до версії з високою цензурою.

За останніми даними, у світі офіційно зареєстрували 801 400 випадків інфікування коронавірусом у 202 країнах. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: