Меню & пошук

Відео дня: як уявляють Україну в американських фільмах

Відео дня: як уявляють Україну в американських фільмах

[ads-pc-2]

house

Андрій Приймаченко, режисер та відеознавець, змонтував прекрасний ролик, в якому зібрана нарізка всіх згадок про Україну з північноамериканських фільмів та серіалів за останні півстоліття.

Відео охоплює 56 років світового кінематографу та містить вирізки з 89 фільмів, де якимось чином згадується наша країна. На думку Андрія, ця робота дозволить побачити, як змінювався образ України у світовому кінематографі впродовж останніх півстоліття, а також якою саме наша країна видається американським сценаристам та суспільству. 

lAyclvK4vZ8Ми знімаємо різні ролики, рекламуючи Україну. Ми пишемо різні звернення, петиції, прохання до представників Західного світу. Ми хочемо, аби Західний світ нас спробував побачити, зрозуміти. Але ж ми поняття не маємо, що вони про нас думають і якими вони нас уявляють. Щоразу, як іноземець чує слово Україна, або український, у нього/неї в голові випливає одна з картинок, які ви можете побачити у цій нарізці.

Сцени з усіх фільмів Андрій впорядкував за роком випуску фільму, таким чином дослідники та зацікавлені зможуть відслідкувати видозміну стереотипу про Україну. У цьому фільмі-досліді ми зможемо побачити не тільки те, якими нас уявляють на Заході, а і те, над чим нам варто працювати, що потрібно змінити у нас самих, – каже він.

via https://www.facebook.com/pryymachenko

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: