Меню & пошук

Корейці будуть покарані за куріння марихуани в Канаді

Корейці будуть покарані за куріння марихуани в Канаді

Закон є закон.


[ads-pc-2]

Республіка Корея каратиме своїх жителів, які курили марихуану в Канаді. Про це повідомляє The Korea Times.

«Корейці, що покурили траву будуть покарані згідно з корейським законом, навіть якщо вони курили в країнах, де вживання марихуани легалізоване. Винятків не буде», — про це заявив Джин Сеїн, голова відділу по боротьбі з наркотиками.

За концепцією корейського законодаства, усі закони, що діють в Сеулі, обов’язкові до виконання громадянами країни, незалежно від їхнього перебування. Покарання за вживання наркотиків відповідно до корейського законодавства може складати до 5 років ув’язнення.

Поліція Республіки Корея повідомила, що планує проводити брифінги в Канаді та Уругваї, щоб пояснити ризики куріння марихуани корейцям.

Також представники поліції заявили, що не зможуть простежити за кожним корейцем, але вони будуть складати «чорні списки», людей в яких будуть перевіряти. Щоправда, більше корейці бояться, що громадяни, які подорожують до Канади, будуть перевозити марихуану додому.

Яким чином буде проводитися перевірка громадян Республіки Корея — невідомо.

Згідно з інформацією Міністерства закордонних справ Республіки Корея, у Канаді навчається щонайменше 23 тисячі корейських студентів.

Вживання марихуани легалізували в Канаді наприкінці минулого тижня. Вона стала другою такою країною в світі, раніше легалізув марихуану лише Уругвай. Попит був настільки великим, що за перші два дні в країні закінчився продукт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: