Меню & пошук

Рейтинг 10 найкращих країн для відвідин у 2019 році

Рейтинг 10 найкращих країн для відвідин у 2019 році

Без України, але з двома європейськими країнами.


[ads-pc-2]

Туристичний гід Lonely Planet опублікував список десяти країн, які варто відвідати у 2019 році. У списку опинилися лише дві європейські країни. Також дві країни з Африки та Північної Америки. Ще чотири країни — з Азії.

Топ-10 країн для відвідин у 2019 році:

1. Шрі-Ланка
2. Німеччина
3. Зімбабве
4. Панама
5. Киргизстан
6. Йорданія
7. Індонезія
8. Білорусь
9. Сан-Томе і Принсіпі
10. Беліз

До Шрі-Ланки автори рейтингу рекомендують їхати усім, незалежно від бюджету. Країна швидко розвивається і «навіть Північ та Схід, до яких раніше важко було доїхати або в яких не вистачало сервісів, надають нові можливості».

Білорусь у список потрапила завдяки полегшенню візових вимог для в’їзду: у країна можна перебувати до 30-ти днів без необхідності отримувати візу. Щоправда, мова йде радше не про Білорусь, а про Мінськ. Автори рейтингу пишуть лише про столицю країни, акцентуючи увагу конкретно на столиці.

Для відвідин Німеччини, Панами, Киргизстану, Індонезії та Білорусії українцям віза не потрібна. У Йорданії та Шрі-Ланці візу можна поставити в аеропорту. Щодо Сан-Томе і Принсіпі та Зімбабве — електронна віза. Також віза потрібна для відвідин Белізу (безвіз, якщо є американська віза).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: