Меню & пошук

10 порад про те, як не загубитись у великому місті

10 порад про те, як не загубитись у великому місті

[ads-pc-2]

10 порад, як не загубитись у великому місті

Багато хто рано чи пізно стикається з проблемою великого міста. Багато можливостей і варіантів, ти не знаєш, куди себе діти, а коли визначаєшся, то бачиш, що без досвіду і необхідних знань нічого не вийде. Але у нас є кілька порад, які обов’язково вам допоможуть.

1. Завжди вірте в себе. Так, це найголовніше. Якщо ми не маємо нічого, але у нас є віра в себе, то ми будемо робити все для того, щоб здійснити задумане. Головне – не логіка, а сила внутрішнього переконання. Не варто лякатись, коли життя підкидає вам випробування. Це чудовий шанс перевірити себе на міцність і стійкість.

2. Прагніть неможливого. Кожен розуміє абсурдність такого сполучення слів. Але якщо ми ставитимемо перед собою саме такі цілі, то впевнено зробимо чималий крок до успіху. А щоб втілити надзвичайні цілі в життя, нам потрібні надзвичайні зусилля.

3. Творіть. Маєте таланти чи взагалі якісь здібності? Не зупиняйтесь і розвивайте їх! Творчість можна проявити у всьому і кожен це може, прочитайте ще раз пораду №1 ;). І насамперед це має приносити задоволення, але й не відвертайтесь від критики. Якщо ж зможете оцінювати критично себе та бачити свої помилки – це вірний шлях до вдосконалення. Чужа критика це теж добре, але не у всіх випадках в жертву варто приносити свою унікальність.

4. Не бійтесь робити помилки. Люди багато чому вчаться на помилках і набувають цінного досвіду. Всі проходять через таке. Ну але якщо маєте улюблені граблі, то задумайтесь, чи не пора їх замінити? Коловорот помилок в природі – це вже не досвід, а болісна звичка.

5. Працюйте над собою. Адже немає меж досконалості. Ні в якому разі не потрібно обмежувати себе певними рамками, ви можете набагато більше, ніж думаєте. Це, звісно, потребує значних зусиль, але повірте, воно того варте.

6. Будьте яскравими. Яскравість – це не обов’язково кольори на одязі, а вміння зробити свою особистість такою. Випромінюйте всі кольори веселки, тягніть все можливе від життя, насолоджуйтесь ним, приносьте в світ більше добра і веселощів. Творіть щастя.

7. Імпровізуйте. Для цього час і місце будуть завжди, тільки дайте волю своїй фантазії. Набридло робити щось за шаблоном? Чому б не дати своїй фантазії погуляти? Поєднуйте знання з різних сфер, це дозволяє зробити щось справді видатне.

8. Не бійтесь ризикувати. Навіть якщо цей ризик невиправданий. Ризикуючи, Ви перевіряєте свою інтуїцію, а це тільки на краще. Якщо вам бракує гостроти відчуттів, відпустіть кермо ;)

9. Читайте книги. Попри догляд за своїм зовнішнім виглядом і формами не треба забувати про свій мозок. Тільки не зациклюйтесь на якійсь одній темі, знання з однієї сфери можна креативно використати в іншій. Кожна нова книга це нові можливості. Головне не витрачайте час на те, що вам нецікаво.

10. Посміхайтесь. Від посмішки стає всім тепліше й приємніше. Немає некрасивих посмішок. Є тільки люди, які бояться посміхнутись оточуючим. Надворі весна, тому:

Smile, bitch
Photo: Navid Baraty

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: