Меню & пошук

Скільки грошей люди витрачають дарма, викидаючи їжу – калькулятор

Скільки грошей люди витрачають дарма, викидаючи їжу – калькулятор

Дізнайся, який екологічний слід ти залишаєш через несвідомі покупки


[ads-pc-2]

Британське дослідження щодо надлишку їжі та відходів показало, що у Великій Британії домогосподарства викидають 4,4 мільйони тонн їжі щороку, що має вартість близько £13 мільярдів. Про це пише refinery29.

За допомогою калькулятора відходів їжі можна підрахувати, скільки грошей ти витрачаєш дарма на їжу, яка йде на смітник з різних причин. Розробники цього калькулятора переконані, що таким чином можна почати більш свідомо ставитися до купівлі та споживання їжі.

У калькуляторі потрібно позначити, скільки фруктів та овочів ти викидаєш щомісяця серед запропонованих варіантів, а потім вказати причини і свої споживацькі звички.

Після цього калькулятор розрахує, скільки грошей користувач витрачає на їжу дарма за 1 рік, 5 років і 10 років, а також розрахує екологічний слід, який людина залишає за ці періоди. Розрахована сума буде неточною для України, оскільки калькулятор використовує дані про ціни у Великій Британії, але можна обрати опцію «поза Великою Британією». Дані про екологічний слід можуть бути актуальними для всіх країн.

Фото: unsplash

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: