Меню & пошук

5 правил оптиміста

5 правил оптиміста

[ads-pc-2]

Тисячі дрібниць, що відбуваються в нашому житті кожного дня, здатні зіпсувати нам настрій, або ж, в кращому випадку – вивести з ладу. Досить непросто в цій ситуації завжди залишатися бадьорим та не зважати на проблеми. 5 простеньких, але дієвих правил оптимізму дозволять вам витримувати будь-які негаразди. 

Правило №1: Щоб зберігати оптимізм, потрібно залишатись прагматичним реалістом. Тримайтесь якомога далі від песимістів та всіх, хто може посіяти зневіру у вашій голові та зарядити негативом. Справжнім другом є той, хто розбереться у ваших проблемах та спробує допомогти, навіть якщо йому самому може бути несолодко. Проте не забувайте: справжня дружба – це не постійне вирішення проблем, а спільні ідеї, цінності та погляди, які і зводять людей разом.

Правило №2: Коли вам погано, озирніться. Навколо сотні людей, яким ще гірше. Ви коли-небудь відвідували дитячі будинки, лікарні, будинки престарілих? Якщо ні, то варто. Саме там ви можете побачити, що не всі проблеми, які трапляються у нашому житті, є критичними, або ж такими, на які взагалі варто звертати увагу.

Правило №3: Слухайте приємну та бадьору музику. Не дивіться ранкових новин. Ви не зможете змінити хід подій національного чи планетарного масштабу, а особливо якщо це стосується політики. Тому не варто дратуватись через це, тим більше в час, коли медіа залюбки транслюють суцільний негатив. Це марна трата часу, який краще використати на приємну музику, корисні подкасти та спілкування з людьми, які справді варті вашої уваги.

Правило №4: Змініть стиль вашого самовираження. Будь-яка фраза повинна нести частку позитиву. Ще одна марна справа, якою всі ми любимо часто зловживати – це ниття про те, як все погано, і які навколо всі ідіоти. Старайтесь знайти частку позитиву у всьому – від людей, що вас оточують, до речей, які ви обговорюєте.

Правило №5: Вивчіть принцип омара. Під час росту тіло омара виростає швидше, ніж його панцир, що робить його вразливим. Тому кожен раз, коли омару загрожує небезпека, він згортається. Це продовжується до тих пір, поки не виросте нова оболонка. Коли ми стикаємось з проблемами, то часто поводимось як омар, згортаючись у своєму панцирі і закриваючись від усього світу. Навпаки, ми повинні навчитись мати мужність гідно вистояти негаразди, аби достойно зустрічати подібні ситуації. В цьому вам допоможе відчуття оптимізму, яке потрібно культивувати кожного дня.

via Cluber

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

4 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: